facebook
Loading images...
 • Old School Rockers!
  Old School Rockers!
 • Zapewniamy wspaniałą atmosferę...
  Zapewniamy wspaniałą atmosferę...
 • ...i doskonałą zabawę!
  ...i doskonałą zabawę!
 • Posiadamy bardzo szeroki repertuar...
  Posiadamy bardzo szeroki repertuar...
 • ... na każdą okazję!
  ... na każdą okazję!
 • First Image
 • First Image
 • First Image
 • First Image
 • First Image

Kapela Weselna - Poznań

Jesteś w trakcie planowania wesela? Zależy Ci, aby oprawa muzyczna tego wydarzenia była na bardzo dobrym poziomie? Pragniesz, aby Twoi goście bawili się przy najlepszych utworach muzyki rozrywkowej XX wieku?

Zapewnić Ci to może profesjonalna, doświadczona i sprawdzona kapela weselna - Old School Rockers!

Sprawą oczywistą jest, że o tym czy dane wesele będzie udane, w głównej mierze decyduje jego oprawa muzyczna. Dbanie o odpowiedni nastrój oraz klimat wesela to zadanie, za które w szczególności odpowiada kapela weselna. Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju formacji, które ogłaszają się jako najlepsze kapele na wesele. Jednak gdy przychodzi moment, że należy podjąć ostateczną decyzję co do wyboru zespołu, często sprawia to wiele trudności. Który zespół będzie najlepszy? Czy sprawdzi się „na żywo”? Jak będzie przebiegała współpraca? Odpowiedź na powyższe pytania uzależniona jest od Twoich oczekiwań i warunków, jakie proponuje dana kapela na wesela. Bardzo istotne jest, aby obie te kwestie współgrały ze sobą.

Old School Rockers stanowi zespół, który dzięki szerokiemu repertuarowi jaki prezentuje, może spełnić oczekiwania wielu osób. Wyjątkowe oraz niezapomniane przeboje z różnego rodzaju gatunków muzycznych, mogą dzięki nam zabrzmieć także na Twoim weselu! Na niniejszej stronie znajdziesz listę piosenek, które wykonujemy. Repertuar stale poszerzamy, umieszczając w nim też utwory przygotowywane na specjalne życzenia Klientów. Na stronie znajduje się również odnośnik do witryny, na której jest możliwość posłuchania jak gramy.

Gitara elektryczna, akustyczna i basowa, perkusja oraz harmonijka ustna to instrumenty, dzięki którym zapewnić możemy Tobie oraz Twoim gościom znakomitą zabawę na wysokim poziomie. Także pod względem wokalnym, nasz zespół za każdym razem staje na wysokości zadania – niezależnie czy wykonywane są kawałki bluesowe, rockowe, czy też z innych stylów muzycznych.

Jeśli zainteresuje Cię nasza propozycja, serdeczne zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj, że zakres repertuaru ustalimy z Tobą indywidualnie, dzięki czemu na Twoim weselu zabrzmią tylko utwory, które lubisz i pragniesz się przy nich bawić. Natomiast wszelkie warunki występu, które określimy wspólnie z Tobą, zostaną zapisane w umowie.

Zapraszamy do współpracy!