facebook
Loading images...
 • Old School Rockers!
  Old School Rockers!
 • Zapewniamy wspaniałą atmosferę...
  Zapewniamy wspaniałą atmosferę...
 • ...i doskonałą zabawę!
  ...i doskonałą zabawę!
 • Posiadamy bardzo szeroki repertuar...
  Posiadamy bardzo szeroki repertuar...
 • ... na każdą okazję!
  ... na każdą okazję!
 • First Image
 • First Image
 • First Image
 • First Image
 • First Image

Old School Rockers – sprawdzona i ceniona kapela weselna.

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele – Poznań i Wielkopolska. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w kwestii nienagannej oprawy muzycznej.

Przygotowania do wesela wiążą się z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji. Wybór dobrej kapeli muzycznej, która jako zespół weselny jest w stanie zapewnić doskonałą oprawę dźwiękową tak ważnej uroczystości jest jednym z kluczowych przedsięwzięć. Jeśli chodzi o zespoły na wesele, Poznań jest miastem, w którym istnieje liczna grupa formacji zajmujących się oprawą na tego rodzaju uroczystościach. Warto rozeznać się wśród bliskich znajomych i zasięgnąć informacji, czy przez przypadek nie znają oni kapeli weselnej godnej polecenia. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że wiele osób doceniło nasz potencjał i będąc świadkiem naszych możliwości, polecają nas innym zainteresowanym.

Stanowiąc sprawdzony i cieszący się uznaniem wielu osób zespół na wesele, gramy nie tylko na terenie miasta Poznań i w najbliższych okolicach, ale także w całej Wielkopolsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zagrali dla Ciebie w jakimkolwiek innym zakątku Polski. Wszystko jest kwestią odpowiedniego ustalenia szczegółów.

Jeżeli szukasz kapeli weselnej, która jako profesjonalny zespół muzyczny zadba o wysoki poziom oprawy muzycznej oraz pragniesz, aby na Twoim weselu zabrzmiały najlepsze utwory muzyki rozrywkowej XX wieku, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Zadbamy o doskonały klimat uroczystości. Stworzymy niepowtarzalny nastrój, który na długo zapadnie w pamięci zaproszonych gości. Wykorzystując gitarę basową, akustyczną, harmonijkę ustną oraz perkusję zapewnimy rozrywkę najwyższych lotów. Wspaniałe brzmienie instrumentów oraz niezawodny wokal – to cechy charakterystyczne naszej formacji. Kliknij w odnośnik znajdujący się na stronie i sprawdź, jak gramy i śpiewamy.

Nasz zespół muzyczny na wesele tworzą doświadczeni i utalentowani muzycy. Gramy z pasją. Oferując swoje usługi na wszelkiego typu uroczystościach, dokładamy wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów. Dlatego też spośród szerokiego repertuaru muzycznego masz możliwość konkretnego określenia kawałków, które zabrzmią na Twoim weselu. Gramy utwory rockowe, bluesowe, a także innych stylów muzycznych. Przejrzyj nasz repertuar i sprawdź, co jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać. Jeśli interesują Cię inne utwory, skontaktuj się z nami. Przygotujemy je dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy!