facebook
Loading images...
 • Old School Rockers!
  Old School Rockers!
 • Zapewniamy wspaniałą atmosferę...
  Zapewniamy wspaniałą atmosferę...
 • ...i doskonałą zabawę!
  ...i doskonałą zabawę!
 • Posiadamy bardzo szeroki repertuar...
  Posiadamy bardzo szeroki repertuar...
 • ... na każdą okazję!
  ... na każdą okazję!
 • First Image
 • First Image
 • First Image
 • First Image
 • First Image

Gwarancja znakomitej, spontanicznej zabawy

Dźwięki utworów wykonywanych przez nasz zespół weselny zawsze potrafią porwać do końca wszystkich gości. Oprawa muzyczna przyjęć oraz uroczystości to nasza specjalność - w ciągu wielu lat  pracy, zgromadziliśmy pokaźny repertuar coverów największych przebojów XX wieku. Naszym atutem jest doskonała jakość aranżacji popularnych szlagierów, zarówno pod względem warstwy instrumentalnej, jak i wokalnej. Profesjonalne występy na żywo, których namiastkę prezentujemy w ramach zamieszczonych na naszej stronie nagrań, uświetnią każdą imprezę i wprawią jej uczestników w szampański nastrój!

Marzysz o tym, by Twoi goście bawili się do białego rana?

Zespoły muzyczne na wesela stanowią korzystną alternatywę dla didżejów, odtwarzających piosenki z płyt. Zadbaj o niepowtarzalną oprawę przyjęcia, które zwieńczy najważniejszy dzień w Twoim życiu! Wybór naszej kapeli będzie jednym z najlepszych jaki podejmiesz podczas organizowania wesela! Muzyka rozrywkowa, królująca na parkietach w ostatnich dekadach XX wieku, w końcu wciąż sprawdza się przy zabawach zaskakująco dobrze. Postaw na Old School Rockers, a przekonasz się że najlepsze kawałki z lat ’60, ’70, ’80 i ’90 wspaniale zintegrują wszystkie pokolenia weselnych gości!

Bogata kolekcja utworów z każdego gatunku

Zabawa w rytmie pop, bluesa, rock’n rolla lub przy muzyce w dowolnym stylu? Niewiele zespołów na wesele byłoby w stanie sprostać temu wyzwaniu. Jako profesjonalna orkiestra, oferujemy wyjątkowy repertuar hitów, spośród których wybierzesz szlagier z dedykacją dla pana młodego, jego wybranki, a także rodziców ich obydwojga oraz jedyną w swoim rodzaju piosenkę na pierwszy taniec. Zapoznaj się z naszymi możliwościami, wybierz najbardziej interesujące Cię przeboje i skomponuj z nami kilkugodzinną oprawę muzyczną Twojego wymarzonego przyjęcia!

Old School Rockers - zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie

Zapewniliśmy niepowtarzalną, radosną atmosferę na wielu imprezach okolicznościowych w Poznaniu oraz na terenie Wielkopolski. Zarówno nowożeńcy, jak też zaproszeni goście, docenili nasz talent i pasję, z ogromną przyjemnością bawiąc się na parkiecie do białego rana. Decydując się na usługi naszej kapeli, zyskasz gwarancję solidności. Szczegółowo uzgodnimy z Tobą warunki współpracy, spisując wszelkie ustalenia. Jesteśmy profesjonalni pod każdym względem - z umowy zawartej z przyszłą młodą parą zawsze wywiązujemy się śpiewająco!

Skontaktuj się z naszym zespołem i zaproś nas na swoje wesele!